DetalTech - producent oświetlenia

Tworzymy wyjątkowe produkty dla Ciebie

Wszystkie przedstawione na tej stronie produkty są ręcznie wykonane w naszej pracowni. Więcej dostępnych produktów można zobaczyć Tutaj. Prezentowane produkty doskonale sprawdzą się on jako uzupełnienie wnętrz, których aranżacja nawiązuje do stylistyki rustykalnej oraz góralskiej. To doskonała propozycja dla właścicieli lokali gastronomicznych oraz osób, które pragną stworzyć ciepły klimat w przydomowej altanie.

Darmowa wysyłka

Na zamówienie ponad 500 złotych

Gwarancja satysfakcji

30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy

Masz pytania?

Zadzwoń do nas: 697 278 041

Opinie klientów

bottom

Bardzo polecam firmę Detaltech. Wspólnie realizowaliśmy zabytkowe oświetlenie do kompleksu restauracyjnego na północy Polski. Otrzymałam na początku dokładną wizualizację lamp jakie zostaną wykonane. Produkty zostały dostarczone w terminie i zamontowane w pomieszczeniach.

Lampę zakupioną w firmie DetalTech zamontowałem w altanie ogrodowej. Doskonale sprawdza się podczas wieczornego grilowania.

Firma DetalTech realizowała oświetlenie w restauracji w Koszycach(Słowacja). Jestem bardzo wdzięczny za szybką realizację zamówienia i obliczenie ile lamp należy zamontować. Bardzo polecam współpracę i żyrandole najwyższej jakości.